Çalışma İzni Danışmanlığı

9 Ekim, yabancıların çalışma izni ve relokasyon hizmetleri konusunda ISO9001:2008 belgesi ile kalite güvencesi almış ve akredite olmuş Türkiye’deki ilk firmadır.

Uluslararası Evcil Hayvan Taşıma

Her ülkenin evcil hayvan ithalatında, ülkenin bağlı olduğu Tarım Bakanlığı ve Gümrük Bakanlığı’nın kanun ve prosedürleri değişiklik gösterebilmektedir.

Yabancıdan yabancıya araç satışı

Taxfreecar® yabancıdan yabancıya vergisiz araba alım satımı, uluslararası araç nakliyesi, gümrük işlemleri, trafik tescil ve diğer resmi kayıt işlerinde gümrük müsteşarlığı tarafından yetkilendirilmiş ilk firmadır.

Uluslararası evden eve nakliye

Uluslararası evden eve eşya taşıma ve lojistik hizmetleri konusunda bir uzman olan 9ekim, taşınacak eşyanın nakliye ile paketlemesini kendi bünyesinde yaparak yurtdışında uzman firmalarla ortak hareket eder.

Relokasyon Hizmetleri

9ekim, çalışmak ya da yerleşmek amacıyla Türkiye?ye gelen yabancı kişi ve ailelere relokasyon hizmetlerinin tamamını İSO 9001 belgesine sahip ilk ve tek firma olarak bünyesinde yürütmektedir.

Gümrük müşavirliği (gümrükleme)

9ekim, uluslararası eşya taşıma, Taxfreecar®, kesin dönüş, yabancı personel lojistiği, zati ve kişisel eşya gümrük müşavirliği konularında 1987 yılından beri Lisanslı Gümrük Müşavirliği olarak hizmet vermektedir.

Don’t Hesitate To Ask
Shortly 9ekim
 • investigates,
 • examines,
 • asks questions,
 • receives answers,
 • continuously develops,
 • uses technology,
 • processes official authority,
 • becomes professional in what it does,
 • speaks the same language with clients,
 • gives high priority to personal needs and wants,
 • creates private solutions,
 • provides qualified service.

What We Can Do

Why 9ekim?

All procedures are executed by professionals
We have optimum organizational structure
Electronic tracking the on-line procedures
Changes in legislation are within 9ekim’s knowledge

What People Say

Testimonials

9ekimden birkaç ay önce arabamı satın aldım. Araç Almanyadan getirildi. Aracım çok temiz çıktı, fiyatı da uygun. Yurtdışında araba nakliyesi yaptırmak isteyenlere 9ekimi seçmeleri tavsiye ediyorum. Bir haftada arabayı getiriyorlar. Kaliteli hizmet, uygun fiyatlandırma. Mükemmel mavi plaka işlemleri. Türkiye’de en güvenilir araba alım satım şirketi.

MARK CAUDILL

Kendime ait olan arabayı (Mercedes 270 ML) gümrükteki işlemlerini bitirmek için en çabuk şekilde davranmanızı ve gümrükten çok kısa zamanda çıkarmanızı, beni memnun etmiştir. Çok teşekkür ederim. Yapılan iş sizlerle ve değerli firmanızla çalışmak için iyi bir başlangıç olduğunu bildirir işlerinizde başarılar dilerim.

Mohammad H. Seraj

Generali Sigorta A.Ş.’de çalışan tüm expatlara muhteşem relokasyon hizmetleri sunduğunuz için tarfınıza teşekkür etmek istiyorum. Profesyonel ve uzman kadronuzla çalışmaktan çok memnunuz. Bütün oturma izni, uluslararası evden eve taşıma veya yabancı personel araba kayıt etme prosedürlerinde bürokratik işlevler zamanında ve hatasız olarak yapıldı. Bana ve aileme güzel ve sakin bir ev bulduğunuz için ayrıca teşekkür edüyorum size. Arkadaşlarıma hizmetlerinizi anlatmaktan her zaman mutluluk duyuyorum.

Luciano Cagnato

Şirketinizi “9 Ekim Grubu” tanımak çok güzel oldu benim için. Bana ve aileme relokasyon sürecisinde yardımcı olduğunuz için sonsuz teşekkür etmek istiyorum size. Ev eşaylarımın taşıması süperdi, hiç bir eşyada çizik bile bulamadım. Genelde sorunlu olan gümrük işlemleri hızlı bir şekilde halledildi. Ayrıca çalışma izni ve ailem için oturma izni başvuruları gecikme olmadan yapıldı. Bunun yanı sıra kuruluşunuz yurtdışından araba alma ve uluslararası araba nakliyesi konularında tarafıma yardımcı oldu. Sizden gurur duyuyorum ve hizmetlerinizden çok mutluyum. “9 Ekim Grubu” Türkiye’de expatlara hizmet verme konusunda gerçek bir uzmandır.

Preben Riis-Hansen

Şirketimizde görev alan yabancı calışanlara 1993’ten beri profesyonel relokasyon hizmetleri (çalışma izni, oturma izni, uluslararası taşıma ve mavi plaka işlemleri) sunan 9ekim Grubu’na teşekkür etmek istiyorum. Kolaylık, esneklik ve tecrübe dolu servisleri expatlarımızı yıllardır mutlu ediyor. Diğer uluslararası kuruşlara 9ekim Grubu’nun hizmetleri tavsiye etmekten gurur duyuyorum.

Efes Grubu

Tarafıma sunulduğu araba ithalatı servisi, resmi mavi plaka işlemleri ve aracımın geldiğim ülkeye ihracat hizmetleri için 9 Ekim Grubu’na ve Tahir Erbil Bey’e teşekkür etmek istiyorum. Aldığım hizmetinden çok mutluyum ve memnunum. Tüm prosedür boyunca Tahir Bey v diğer 9ekim personeli uzmanlığı ve müşteri odaklığı yaklaşımı ortaya koyarak aklımda pozitif bir imaj bıraktı. Herkese 9ekim servisleri kullanmaları tavsiye ederim.

Mario Valdes

Fun Facts

We Are The Leader In This FIELD

0

Years

0

+ Happy Customers

27 Years Of Experience In This Field.

how can we

help you?

We have optimum organizational structure

Our Websites

All procedures are executed by relocation professionals

Sale of Taxfreecar® from Foreigner to Foreigner,

Transportation of household goods door to door

Customs clearance related to international transportation

When it comes to work permit in Turkey

9ekim is the first accredited organization in Turkey

International door-to-door transportation

Visit Us
Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah.
Bedri Rahmi Eyüboğlu Cad.
Selenium Residence B Blok
D:12134156 Ataköy Bakırköy
İstanbul Türkiye
Email Us
info@9ekim.com
Call Us
444 12 37